| Elisaa7 a întrebat:

Cum pot scapa de celulita intr-un timp scurt... vreau solutii care au functionat la voi! Funda pentru cel mai folositor raspuns

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna.
am si eu aceeasi problema.(nu foarte multa)
de curand am inceput sa imi fac masaj cu orice crema, cu zat de cafea, si cu ulei de masiline.
iar cand fac dus imi fac masaj ju jetul de apa cand mai rece cand mai calda.
la mine vad ca functioneaza, o sa continui.
mult noroc:*
nu uita sa faci sport macar o jum de ora pe zi.
si mananca sanatos:*

2 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Amesteci 2 lingurite de cafea cu 1-2 pliculete de ceai negru si 2 lingurite de ulei de masline. Te dai cu amestecul asta pe pielea umeda inainte de dus, astepti cateva minute si apoi iti faci dus normal.

| JustYourHeroine a răspuns:

Singurul raspuns pe care ti-l pot da este sportul! si anume :
http://www.youtube.com/watch?v=Cqu8Bmp6lu0
Pe mine m-a ajutat foarte mult! succes! bye!