| TheNicool a întrebat:

Am mici probleme cu celulita. Mi-ati putea recomanda ceva pentru a scapa in timp cat mai scurt de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| greenmoon a răspuns:

Nu scapi deloc uşor de ea. Mult sport, mult masaj, multe uleiuri, multe băi, multă hidratare; riplei, riplei, riplei. Succes!

2 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Nu scapi de ea deloc, inca apare mai multa, eu am facut si remodelare corporala 2 luni si acasa si-i cu anticelulitice si relax& tone si cu facaletu (nu am facut decat muschi la maini de la cat m-am masat si kilometri de mers pe jos si arat la fel. deci, incearca, eu nu am reusit

| mat31new a răspuns:

Mergi cu bicicleta.