| yoni a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile de pe spate? pe fata nu am aproape de loc dar pe spate sunt foarte multecrying...mai ales ca vine vara si o sa port maieu...plss ajutati-mabig grin daca stiti vreo solutie naturala.sau de la avon... oriflame...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Consultă de urgență un medic dermatolog pentru a vedea cauza acestor coșuri care ți-au „INVADAT„ spatele.
O analiză a sângelui este bine venită pentru a vedea dacă nu ai o posibilă infecție în organism.
Fără un tratament corespunzător nu o să ai rezultatul dorit.
Sănătate și un spate curat fără coșuri.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Pai nu mai cara cosurile in spinare.
Ai sa ajungi cocosata.

| Adorable3 a răspuns:

Consula un medic dermatolog.