| AliiB a întrebat:

Ce sa fac cu cosurile mari si dureroase de pe spate?!?! Nu mai suport.nici durerea nici aspectul spatelui straight face Nu pot purta maieuri vara ca sunt foarte mari si rosii straight face Am observat ca de fapt am puncte negre care apoi se transforma in aceste "minunatii" rosii si dureroase de pe spate. straight face Nu stie cineva o solutie buna care da rezultate? Partea proasta mai e ca sunt si cls a VIII-a si la banchet va trebui sa port o rochie si mi se vor vedea cosurile/. Am incercat toate cremele/solutiile posibile si nu dau rezultate straight face Ce sa faaaac? crying Ceea ce e ciudat e ca pe fata abia am cosuri dar chiar si asa nu pot scapa de cele de pe spate! sadFunditaaaa :*
P. S. Nu-mi recomandati dermatolog...ca am fost deja si saracu' de el cred ca si-o luat diploma pe bani straight face Nu stie nimic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Consulta un dermatolog.Cred ca ai probleme cu secretia de sebum. Petrecere frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| anutza97 a răspuns:

Eu folostesc pentru punctele negre clean and clear black had la mine funcioneaza poti sa l incerci si u poate si la u functioneaza... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/pag.php?user=anutza9711

| Criiiiiiiis a răspuns:

Deci recunosc ca si eu am cosuri pe spate blushing dar nu cum le-ai descris tu`[-x mie mi-a recomandat dermatologu`sa ma dau de doua ori pe zi cu "zeneryt" si se micsoareaza cosurile pe zi ce trece.happy
Incearca si tu "zeneryt"daca nu ai incercat.happy.
Sper ca ti-am fost de ajutor happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt tot in clasa a 8'a si am aproape aceiasi problema straight face
Incearca produsele de la Clear&Skin. happy
Sper sa iti fie de ajutor :d.

| Dianna35668 a răspuns:

Ia de la LifeCare ceva creme.
intre pe www.life-care.ro :)
si.ti poti comanda de acolo:)
daca le"piscalesti" nu mai fa asta!
am avut ceva asemanator si eu:)
si inca mai am.
dar nu mai stiu exact cum au trecut pentru ca am incercat si eu toate porcariile...
si de la avon inclusiv.:)
intreaba intr.o farmacie:)
sper ca te.am ajutat. dupa ce ti.ai achizitionat ceva sa-mi spui.:*
baftaa:-s:*

| yo_5049 a răspuns:

Cu crema...sau...:I

| bby16 a răspuns:

Este o crema MEBRA foarte bunaa! E doar 5 lei si scapi de cosuri.Eu asa am scapat de un coswinkingBaftaa.Si eu am banchet anul acesta:X:X