| Daina_Denisa_1997 a întrebat:

Cum pot scăpa de iritațiile de pe picioare? Am folosit bigul și m-am iritat foarte tare! Ce pot folosi pentru a-mi dispărea cât mai repede iritațiile asta?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru calmarea iritatiilor este bun uleiul de masline. Sau cumpara din farmacie gel de aloe vera nativ("Mayam").

| Freya1 a răspuns:

Imediat cum te-ai iritat era buna apa rece.Incearca si acum sa vezi daca nu e tarziu.
Ai grija sa nu pui creme sau solutii ce contin alcool sau alte nebuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de obicei ma dau cu after shave. Dar sunt baiat.