| εмiLч97 a întrebat:

Cum pot scapa in 3-4 zile de un cos rosu cu puroi (este umflat) prin metode naturiste? Nu vreau sa aud de nu-stiu-ce creme. Daca este cateva link-uri si sfaturi despre cum as putea sa scap de acest cos.

2 răspunsuri:
| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Il spargi si uzi un servetel cu spirt si te stergi bine! asa scapi si de el si nu te infectezi!

| Schweitzer a răspuns:

Incearca aici: http://divalife.ro/frumusete/5-metode-sa-scapi-de-cosuri Cateva metode de a scapa de cosuri. Sper sa iti fie de folos!