| DeaDeea a întrebat:

Cum pot scoate vopseaua din par avand in vedere ca mi-a pus-o o prietena acasa si vopseaua a costat 6 lei deci nu a fost nu stiu ce calitate.

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Vopseaua ta este foarte slabă sau probabil este nuanţator.În orice caz, se va duce complet de la 8-10 spălări.
O zi frumoasă, şi să scapi de vopsea cât de repede îţi doreşti!

| h3r a răspuns:

Probabil să te decolorezi...dar nu prea recomand, n-o să revină la culoarea anterioară, ci o să fie urât și va trebui să te vopsești din nou.
Vopseaua ta oricum se va duce după câteva spălări... data viitoare alege culoarea potrivită.

| Oana92 a răspuns:

Ce culoare te-ai vopsit si care e nuanta ta naturala?

| MinyMika a răspuns:

Poate un decolorant, sau asteapta, pentru ca dupa cateva spalari se va duce

| DeaDeea explică:

Parul meu e saten, iar acuma e roscat foarte tare inspre rosu