| Kary_5797 a întrebat:

Cum poti avea ochii albastri? eu, spre ex. am ochii caprui... ce as putea face sa-i am albastrii?

16 răspunsuri:
| Christinne8 a răspuns:

Sa`ti pui lentile.hee hee

| ZEU93 a răspuns:

Poti sa-ti iei lentile de contact.

| Cappuccinooo a răspuns:

Buna.
Lentile de contact.
Sper ca te-am ajutat.Pa,pa.

| Simona a răspuns:

Pune-ti lentile!

Costa in jur de 50 de lei.

:*

| NoCharachter a răspuns:

Lentile.

| GoodIntentions a răspuns:

Lentile De contact

| marinteodora a răspuns:

Puneti lentle de contact albastre

| Spufulette a răspuns:

Nu poti face absolut nimic, culoarea ochilor tai este data din nastere. Exista posibilitatea sa iti colorezi spatiul alb ducandu-te la un medic expert in interventii oftalmologice din America si sa incerci ce au facut 2 persoane din cate stiu eu... Unul si-a facut spatiul alb in negru iar celalalt in albastruhappy

| loryM_5129 a răspuns:

Nu stiu daca poti face ceva sa ii aia de tot albastiri, dar cred ca tiai putea lua lentile:*

| flower_3416 a răspuns:

Ai putea folosi lentile big grin

| Kary_5797 explică:

Hey, people multumesc! sunteti foarte draguti! vad ca majoritatea sustine o singura idee...laughing

| Bya_6465 a răspuns:

Sa iti pui lentilewinking. altceva thinking nu ai ce sa faCi happy

| alinush007 a răspuns:

Sunt lentile de contact

| jumatatedininimata a răspuns:

De exemplu.cu lentile de contact. poti alege ce culoare vrei(negri,albastrii, caprui, verzi mai multe combinatii)

| AdeGirl a răspuns:

Puneti lentile de contact.big grinbig grinD

| Gabi_Paraschiv_1998 a răspuns:

Http://www.eva.ro/......m-avea-cu- to%C8%9Bii/ este o metoda chiar mai buna decat lentilele :)