| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti deveni apreciata si sa castigi increderea prietenelor? dau funda celui mai complex raspuns:*

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Sa le spui si lr tate secretele tale si asa isi vr da drumul si ele

4 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Incearca sa fii u insuti, dar in acelasi timp sa le faci pe plac tuturor( ex: daca una din prietenele tale barfeste o fata din gasca opusa, barfeste-o si tu) daca una dintre ele descide un subiesct de beauty da-le cele mai bune sfaturi:*. Secretul este sa le ajuti mereu cand au nevoie de tine, dar sa fii si o tipa cu simtul umorului:* asta te va face foarte apreciata:*

| flavia19 a răspuns:

Poate ca nu trebuie sa faci ceva anume in mod neaparat pentru a castiga aprecierea si increderea prietenelor. Daca sunt prietene adevarate te apreciaza pentru ceea ce esti si pentru lucrurile pe care le faci in mod normal.Fii tu insati si cei ce iti sunt prieteni te vor aprecia pentru ceea ce esti! Succes!

| JustSimple a răspuns:

Sa nu te faci de ras Niciodata! sa nu le zici secrete rusinoase, ca atunci cand te certi ce ele, o sa ti l-e spuna.Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aratand ceea ce estiwinking fi tu insati!happy