| zuzuliana a întrebat:

Cum poti sa faci sa ai un decolteu mai admirabil sa para ca ai sani mai mari...

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Sutien cu push-up!

12 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Sa pui vata sau sa-ti faci un implant.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Cumpara un sutien cu un nr mai mic la cupe... insa nu e sanatos sa porti sutien mai mic... pritenele mele foloseau aceasta metoda si fiind un mai mic cupa parea ca sanii ii sunt un pic mai mari... insa se gasesc in comert sutiene care sunt captusite si da impresia ca ai sanii mai mari...

| cristina_4459 a răspuns:

Daca iti iei un maieu sau o rochita care sa fie legat la gat, intelegi? sau sunt foarte multe sutiene cu silicon, incearca unu din asta si o sa vezi rezultatele...

| NoName_9903 a răspuns:

Cu un sutien adecvat, si cu imbracaminte bine aleasa. Nu te sfatuiesc sa porti un sutien mai mic, ci unul bine facut in care sa te simti si bine.
Daca porti o bluza decoltata in V, ai grija ca sutienul sa aiba partea dintre cupe extrem de ingusta, si partea intarita a cupei a fie cumva spre lateral, astfel incat sa iti apropie sanii.
Daca porti bluze fara bretele gen corset, sutienul trebuie sa fie intarit in partea de jos, si cupele sa fie mai putin inalte ( 1/2 cupa cred ca se cheama).
Daca porti o bluza mulata, nedecoltata, sutienul poate avea cupe mai groase, dar ai grija sa nu aiba cusaturi si mai ales sa nu iti ramana spatiu gol inauntru :-), bluza mulata va aplatiza cupele sutienului.

assiris
| assiris a răspuns:

Numai la şmecherii va gândiţi...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sutienul cu push-up te va ajuta. Iar pentru un decolteu frumos si admirabil...foloseste o lotiune de corp cu autobronzant. O piele frumoasa mereu atrage priviribatting eyelashes

assiris
| assiris a răspuns:

Spunea cineva: decolteul este aeroportul pe care aterizeaza privirile.

P. S. push = a apasa; up = sus. Sa inteleg ca avem voie sa le apasam in sus?

| crisa a răspuns:

1. Sutien cu pernute (push-up).
2. Fard auriu (daca n-ai pudra autobronzata) intre sani.winking

| LittleZyzy a răspuns:

Foloseste sutien cu cupe, cu push-up.Sau cauta in comert exista sutiene cu pungi de silicon, personal nu am folosit dar cred ca sunt ok.

| lavy_8790 a răspuns:

Iti iei ceva mai decoltat si ti pieptul in fata

| iordan7 a răspuns:

Eu cred ca n-ai nevoie de asa ceva daca vrei sa cuceresti un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa cuceresti un baiat...fii cat mai naturala... te va iubi pentru ceea ce esti...nu pentru ceea ce vrei sa pari...