| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai sani mari cum poti tu sai panstrezi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

"Degradarea" sanilor se produce prin slabirea tesuturilor care ii leaga de torace, si a celor care le pastreaza forma. Asta se produce prin doua mecanisme:
1) gravitatia care ii trage in jos
2) imbatranirea normala a tesuturilor
Asa ca, pentru a-i pastra fermi si pe pozitie cat mai mult timp ar trebui:
1) sa ii ti in sutien ca sa previ efectul gravitatiei asupra lor
2) sa faci sport care intareste muschii pectorali
3) sa nu te ingrasi (asta ar mari greutatea pe care trebuie sa o suporte ligamentele)
Sa nu imbatranesti, nu prea ai cum...

| Ben. a răspuns:

Intr-un sutien de reshitza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci asigurare pe sanilaughing

Răspuns utilizator avertizat