| anonim_4396 a întrebat:

sora mea se tot plange ca nu are sani mari, si a cautat sa cumpere un decolteu online, sau din orasul nostru (cluj) si m-a rugat pe mine sa o ajut, eu fiind mai mare.

Astept raspunsuri big grin

Răspuns Câştigător
| MihaelaMiikii a răspuns:

Cel mai bine este sa fie naturala happy daca nu, un sutien cu push up happy ''decolteu online''?straight face

5 răspunsuri:
| fadnox a răspuns:

Decolteu online?

| DemonvsAngel a răspuns (pentru fadnox):

Stiu si eu am ramas muta. Daca stii ce este ala spune-mi si mie ca sunt nedumerita.

| fadnox a răspuns (pentru DemonvsAngel):

De unde sa stiu, nu ma prea intereseaza

| DemonvsAngel a răspuns:

Ce vrea? Spune-i sa stea linistita e naspa sa ai sani mari! E cel mai oribil lucru(crede-ma)Zii sa fie ea si sa nu se streseze cu o prostie din aceasta.

| Emmy125 a răspuns:

Si eu am sanii mici, si? Sincer nu imi plac fetele cu ditai sanii.Parca sunt vaci big grin
Atata timp cat prietenul ei nu se plange/nu o sa se planga (asa cum face a meu, si oricum nu-mi pasa) e bine happy