| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa ai sani naturali mai mari?

Răspuns Câştigător
| ItsMaxi a răspuns:

Draga mea... crede-ma ca eram obsedata si m-am documentat foarte bine asupra acestui lucru. Dar chiar nu exista nimic sa ii ai mai mari natural. Decat sa apelezi la bisturiu. Poate daca ti masezi sa fie mai fermi. Dar doar atat. sa nu te crezi in astia cu pastile minune ca nu functioneaza sau cine stie ce fruct minune. Ala nici atat, la ce injectata sunt acum toate, nu mai exista nici o cale naturala. Cine te iubeste, te accepta si cu sani mici. Iti zice o persoana care mereu a fost complexata pe treaba asta. Poate in viitorul apropiat o sa imi fac curaj sa imi pun silicoane laughing dar sa am si bani necesari sa apelez la un doctor care sa aiba grija de tine. Ca in ziua de azi, nu poti face nimic fara bani. Nimeni nu te vede... si sunt atatea care au platit putin si le-au desfigurat toata viata. Incearca sa te iubesti asa cum esti, chiar daca pare greu, nu tine cont de ce zic altii. In viata nu totul tine de o pereche de sani.

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă s-ar putea așa ceva crezi ca ar mai exista doctorul Kasem și alți mii sau sute de mii de doctori care pun implanturi? Care e logica? Exista?

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Era o intrebare pentru mama, ca ea e mai complexata de felul in care arata, si voia un remediu natural. Mai ales că eu i-am spus că nu are rost sa dea banii pe toate prostiile (silicoane), ca cine o iubeste o place asa cum e. Pt ca acum e singura, si cand s-a despărțit de tata, el i-a spus că nu o mai ia nimeni ca e urâtă si nici forme nu are. Pe cand eu ma iubesc asa cum sunt, dar ea, as putea spune ca e si putin geloasă ca eu am sânii putin mai mari decât ai ei. happy

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă te simți bine in corpul tău nu ar trebui sa încerci sa îl schimbi doar pentru un bărbat superficial. Bărbați se gasesc pe toate drumurile.

| RAY a răspuns:

Probabil o dieta cu mai multe grasimi

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.health24.com/......s-20130210

Indiferent dacă doriți ca sânii să fie mai mici, mai mari sau mai puțin săraci, puțini dintre noi sunt fericiți cu țâțele noastre. Cu toate acestea, există multe lucruri pe care le puteți face pentru a profita la maximum de curbele dvs. Pentru a vă ajuta să vă îngrijiți de sânii și pentru a le păstra cel mai bine, verificați cele 9 sfaturi pentru țâțe mai bune.
Mănâncă-ți drumul spre o sănătate bună

Studiile de cercetare multiple au arătat că consumul anumitor alimente poate ajuta la reducerea riscului de apariție a cancerului de sân. Unele alimente care se adaugă în dieta dvs. includ fructe și legume galbene / portocalii cum ar fi butterut squash, deoarece sunt ambalate cu beta-caroten de tip antioxidant, care a fost asociat cu riscul scăzut de cancer mamar. Insulele de seminte de in, nucile, afinele si acizii grasi omega-3 (gasiti in pește uleios, avocado si oua) au fost, de asemenea, legate de un risc redus de cancer mamar, in timp ce mananca alimente bogate in magneziu poate ajuta la prevenirea umflatului si sensibilitatii sânilor.

Verificați dimensiunea sutienului

Se crede că mai mult de 70% dintre femei poartă în mod regulat dimensiunea greșită a sutienului, totuși aceasta nu numai că poate duce la probleme de sănătate semnificative, incluzând o stare proastă, iritație a pielii și dificultăți de respirație, dar poate afecta iremediabil ligamentele din sân, sagging. Mărimea sânilor se poate schimba frecvent în timpul vieții datorită schimbărilor în greutate, a sarcinii sau a menopauzei, astfel încât, mai degrabă decât să vă ghiciți mărimea, asigurați-vă că sunteți măsurat în mod regulat pentru a vă asigura că beneficiați de sprijinul de care aveți nevoie.

Intrați în exercițiul fizic

Cercetarile au aratat ca exercitarea a patru sau mai multe ore pe saptamana poate scadea nivelul de estrogen si reduce riscul de cancer mamar, in timp ce studii separate au sugerat ca antrenamentele saptamanale pot creste supravietuirea celor cu boala. Cu toate acestea, exercițiul nu este numai bun pentru sănătatea dumneavoastră; aceasta poate ajuta, de asemenea, pentru a preveni sagging și pentru a îmbunătăți aspectul de sanii tai. În timp ce vă puteți gândi că exercițiile de piept sunt doar pentru bărbați, elaborarea muschilor pectorali prin exerciții cum ar fi împingerea și presele pe banchete este excelentă pentru îmbunătățirea fermității, ridicării și formei sânilor.

Falsificați o desprindere perfectă

Dacă intenționați să purtați un decolteu plonjat și doriți să profitați la maximum de clivajul dvs., este posibil să creați aspectul unor sani mai mari cu puțin machiaj. Pentru a vă înșela calea către o mai bună decolteuție, faceți-vă sutienul preferat, apoi ardeți ușor un bronz mat între sânii dvs., amestecând-vă și în afară pentru a crea iluzia umbrei. Finisați-vă cu o pulbere mai strălucitoare și strălucitoare în partea de sus a țepilor și claviculelor.

Verifică-ți sânii

Conform unui sondaj realizat de Cancerul de sân pentru descoperire, doar 35% dintre femei își verifică în mod regulat sânii pentru semne de cancer. Cu toate acestea, cancerul de sân este o cauză principală de deces la femei și diagnosticarea precoce poate crește rapid șansele de supraviețuire. Femeile sunt sfătuite să-și cunoască sânii, verificându-le în fiecare lună și urmărind modificări ale mărimii, formei și texturii pielii, precum și verificarea descărcărilor, erupțiilor sau bulgări. Dacă nu sunteți sigur cum să vă verificați sanii, vizitați un site Web de renume sau întrebați-vă medicul pentru sfaturi privind efectuarea acestor verificări necesare.

Renunță la fumat

Fumatul a fost în mod repetat stabilit ca o cauză principală a multor boli grave, iar cancerul de sân nu este diferit. Un studiu efectuat de cercetatorii de la Departamentul de Sanatate din California a constatat ca rata cancerului de san in randul femeilor care au fumat a fost de aproximativ 30% mai mare decat pentru cei care nu au fumat niciodata. Cercetarea separată sugerează, de asemenea, că efectele fumatului sunt cumulative, cu creșterea riscului în funcție de anii de fumat, astfel încât oprirea fumatului acum ar putea ajuta la reducerea riscului de apariție a bolii.

Aplicați protecție solară

În ciuda avertismentelor cu privire la cancerul de piele, mulți dintre noi încă nu aplică protecție solară în mod regulat. Cu toate acestea, neaplicarea de loțiune de soare nu numai că pune zona toracică delicată la risc de arsură și cancer de piele, dar poate duce și la îmbătrânirea prematură a pielii. Pentru a preveni o scindare încrețită și pentru a vă menține decolteul neted și întins, asigurați-vă că aplicați cel puțin un produs de protecție solară SPF 15 ori de câte ori pielea este expusă la soare.

Purtați un sutien sport

Când lucrăm, sanii noștri tind să se miște cu mișcările corpului nostru. Exercitarea fără un sprijin adecvat (în special pentru cei cu sânii mai mari) poate duce, prin urmare, la disconfort și durere, precum și la leziuni ale ligamentelor care pot provoca excluziunea sânilor. Pentru a vă asigura că țepușele sunt protejate de efectele exercițiilor fizice, asigurați-vă că achiziționați un sutien de exerciții bine amenajat, care este mai robust decât sutienul dvs. de zi cu zi și poate ajuta la minimizarea mișcării sânilor.

Îmbunătățiți-vă postura

Dacă doriți să vă oferiți un lift de sân instant, cel mai bun lucru pe care îl puteți face este să vă îmbunătățiți postura. Mușchii pieptului pot pierde flexibilitate atunci când umerii sunt ascunși, provocând căderea în timp. În plus, mersul cu un spate mai strâns vă va face să vă arăți instantaneu mai mari și mai mult pert. Încercați să acordați atenție modului în care stați și stați pe tot parcursul zilei și luați în considerare inițierea unui exercițiu care va îmbunătăți

| Yurisa a răspuns:

Si eu ma intreb asta din clasa a 9-a, fata mea, dar sa stii ca noi astea mai putin dotate avem o gama variata de lenjerie draguta si dantelatawinking asta daca te face sa te simti mai bine

| Raducons a răspuns:

De ce vrei sani mai mari, mai bine uita-te in oglinda si vezi daca iti place cum arata chipul, coafura, ochii, asta conteaza.

| dyoda666 a răspuns:

Masaj happy