| Gabitzameah a întrebat:

Cum poti sa-ti faci unghiile sa fie mai rezistente adica mai tari?

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Poti folosi un gel de intarire a unghiile de la Avon sau Orifleme.Niciunul nu costa mai mult de 12 lei si sunt foarte eficiente.mai ales cele de la Orifleme.Sau te poti interesa la farmacii.In rst ai grija de nutritia ta:mananca multe fructe si lactate(pentru. calciu)

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Cu ulei de recin sau intaritor de unghi poti sa bagi si unghiile in pasta de dintii cu apa (amesteci sa se obtina o pasta) si tii mana cu unghiile cateva minute.

| Daniela89 a răspuns:

Foloseste intaritor de unghii de la oriflame.sau ulei de ricin