| Mejustme a întrebat:

Cum preferati parul cret sau drept? Voi cum il aveti?

Eu drept

Răspuns Câştigător
| Aly_1795 a răspuns:

Si eu tot drept happy. E mai frumos (parerea mea )

20 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Eu drept dar nu total, imi place si sa il intind si sa il ondulez, desi parul meu sta cum vrea in general.degeaba stau 2 ore cu placa ca dupa 5 minute iar prinde volum. Dar il prefer asa cum e, mai drept decat cret, ca am prietene cu par cret si se chinuiesc mult cu el.

| Tweetymrrr a răspuns:

Drept.

| byencutza95 a răspuns:

Eu am parul drept si cred ca asa e mai bine. arata de parca il indrept cu placa, chiar si dupa baie. e frumos sa ai parul drept! big grin happy

| PiluLă a răspuns:

Eu prefer cretlaughing desi il am dreptcrying

| dutzy_2100 a răspuns:

Eu am un par foarte ciudat... e aproape drept in partile laterale si in spate e ondulat destul de tare. Insa imi place sa'l pot si drept si ondulat ( folosesc bigudiuri doarte rar placa sau ondulatorul), oricum numai nu natural asa cum e el pentru ca nu arata bine deloc.

| andreea_4134 a răspuns:

Il am ondulat
mi-ar fi placut sa fie cret

| Daisy_5316 a răspuns:

Eu îl am drept, uşor ondulat la vârfuri.
Am părul lung şi se face şi mai lung atunci când îl fac cu placa de îndreptat. Deci îmi place părul drept.

| Libelle a răspuns:

E ciudat parul meu
Cand eram mica era drept, foarte bogat. Pe la 12 ani m-am tuns filat.Ca nah...asa erau fetele atunci
Si apoi am facut baie.Si de-atunci il am cret si tuns in scari, in forma de V la spate, saten inchis(negru aproape)

| myky2507 a răspuns:

Sincera sa fiu il prefer cret.Si natural il am ondulathappy

| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Si eu am parul tot drept. imi place si parul usor ondulat, dar cret, cret numai cu bucle in el nu imi place.

Pa-pa!kiss

| noname_9826 a răspuns:

Il am ondulat natural, inele maaari, saten inchis cu tente de roscat.Ciudat,stiu!laughing In concluzie: parul ondulat; x

| ComicGirl a răspuns:

Eu il prefer pe cel cret, sunt ogramada de fete cu parul drept, si fetele cu parul cret cred ca sar mai mult in evidenta.
Ai grija de tinehappy

| Simyx a răspuns:

Si eu am parul drept. Cand eram pitikbig grin vroiam foarte mult parul cret, deoarece vedeam multe persoane doar toate acelea erau false, erau facute cu ondulatporul, ca si ale Selenei Gomez de asemenea. Insa acum toata lumea imi spune ce par fumos am si...chatterbox dar au dreptate, am o prietena ce are parul natural cret si se indreapta mereu, iar acum a trebuit sa se tundawinking.

| Bylok a răspuns:

Al meu este cret si imi place mult asa cum este, mai ales ca toata lumea ma felicita pentru el...si chiar imi sta bine asa, am incercat sa il indrept insa imi sta foarte naspa

Răspuns utilizator avertizat
| IusanLivia a răspuns:

Si eu prefer parul drept. (facut cu placa). Pacat ca daca vine o ploaie, parul revine la normal...
funda? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drept big grin

Il am drept fara nici o bluclatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista mai multe avantaje pentru parul drept decat pentru parul cret. acum, cu tehnologia, putem sa il ondulam cand vrem si nu va capata un aspect neingrijit.

PERSONAL AS SPUNE CRET

| denyiuly a răspuns:

Parul cret asa il si am.

| Stelutza_7514 a răspuns:

Am parul ondulatlove struck si acum chiar imi place.desi o buna perioada de timp l`am intins cu placahee hee