| adee25 a întrebat:

Cum preferati parul:drept sau ondulat?

Răspuns Câştigător
| Pufuh a răspuns:

Ambelehappy

12 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Ondulathappy

| Konata a răspuns:

La mine e putin ciudatlaughing: odata imi sta bine cu parul ondulat, odata imi sta bine cu parul dreptbig grin
Dar eu il prefer drept.

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Eu îl am puţin ondulat, dar l-aş prefera să fie drept. c :

Pa paa.

| LaNaibaa a răspuns:

Drept happy

| Patyi a răspuns:

Bună. Eu il prefer drept. Acum, depinde si de cum iti sta mai bine :*

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Ondulatlove struck

| Adryanna2000 a răspuns:

Natural.Parul natural e cel mai frumos fie ca e drept fie ca e ondulat.
Mie cel putin nu-mi place parul cu forma artificiala.

| JoanJett a răspuns:

Eu il prefer drept.

| samara2 a răspuns:

Ondulat şi cu mult volum. love struck

| onlychangeforlove a răspuns:

Parul drept exprima un look mai sexy iar cel ondulat un aer mai romantic si visator.

| AllyAlexaMarya a răspuns:

Pai,depinde cum ai parul:daca-l ai ondulat si ti-l indrepti..mai bine nu! dar daca-l ai drept si ti-l mai indrepti tu putin poate ca merge...Dar eu as prefera parul ondulat pentru ca el e mai fresh

| Andoni_Nico_1998 a răspuns:

Drept)))))))))))))