| InTell a întrebat:

Par ondulat sau par intins (par lung). Pe care il preferati mai mult si de ce

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Al meu e creţ şi îmi place aşa.

| Mussette a răspuns:

Depinde si cum este parul tau natural. Decat un par lung si intins, prins precum o coada de cal, mai bine niste onduleuri naturale. Dar nici niste bucle de parca ai stat 3 zile cu bigudiuri. rolling on the floor
Cauta ceva natural si specific tie sau daca nu, alterneaza. Asa nu vei avea o imagine comuna.winking

| frostxtq a răspuns:

Lung si ondulat. Da un aer de romantism si rafinament. Par drept toate avea oricine. E comun.

| TPUuser199 a răspuns:

Par intins. Este si mai usor de intretinut, si se aseaza frumos pe spate

| TiniS a răspuns:

Par lung si ondulat. Nu stiu, pur si simplu imi place mai mult asa nu pot sa argumentez

| Alexandru_Stoian_1981 a răspuns:

Nu contează atât de mult cum își aranjează o fată părul atâta timp cât ea se simte bine oricum. Ambele variante merg perfect.