| Cristiinaaaaa a întrebat:

Fetelor, preferati parul intins sau ondulat?

Răspuns Câştigător
| Roberta a răspuns:

Bună!

Părul drept rămâne una dintre cele mai dorite tendinte ale prezentului.Eu il prefer intins indiferent de ocazii. Bye

12 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Parul ondulat este mai elegant.
---> Parul intins este mai. de club si mai... rebel.

---> Mie imi plac amandoua coafurile. Eu la evenimente imi fac parul ondulat. Iar in timpul scolii mi`l intind cu placa ca sa`mi para mai lung.

---> Asta e parerea mea. happy

| beautifulkiss a răspuns:

Buna imi plac ambele coafuri.Eu am parul ondulat si imi place asa, desi pot sa spun ca mai am moment cand il vreau drept.Puphappy

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Depinde de ocazie.In general intinswinking.Bye.

| JBStandsForMe a răspuns:

Eu prefer parul intins deoarece il face sa para mai lung (eu avand par de lungime medie). Insa cred ca peste ceva timp, cand imi va mai creste parul, il voi purta numai ondulat!

| Maryse a răspuns:

Il am intins dar mi-ar placea sa il am si ondulat. Mai bine intins: e mai usor sa te ondulezi decat daca ai parul ondulat sa ti-l indrepti.

| Fragolita a răspuns:

Mie una imi place ondulat. big grin

| Andreiutzzza a răspuns:

Parul intins :X

| dcamy99 a răspuns:

Amandoua.

| Andreeyuk a răspuns:

Intinsss!

| cocaineeyes a răspuns:

Întiins, pentru că mă face să am mai multă încredere în mine happy

| yourgirlfriend a răspuns:

Pai eu prefer parul intins.dar ce?

| socute a răspuns:

Buna cristinaaaaa!happy
depinde de forma fetei tale si de gustul tau.
nu tuturor persoanelor le sta bine cu parul ondulat daca au fata rotunda, deoarece parul ondulat face fata sa para mult mai rotunda decat e...insa parul drept se potriveste stilului office
gandeste-te bine la stilul tau si iti vei da singura seama ce stil ti se potrivestewinking