| aaddiinnaa a întrebat:

Cum remediez cearcanele? Am incercat tot felul de chestii de pe net, dar fara rezultat. Am niste cearcane imense de care nu scap. Idei, dar care sa functioneze?
FUNDA

5 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Mergi la doctor sa investigheze daca nu cumva ai probleme la ficat.

| Dianatips a răspuns:

Fond de ten Maybelline - Jade + pudra happy

| paceandlove a răspuns:

Castraveti dar din aia mai trecuti

| ZuzyGirl a răspuns:

Ia 2 pliculete de ceai de musetel, inmoaie-le putin apa si puneti-le pe ochi cateva minute...asta ar trebui sa reduca aspectul cearcanelor. Daca nu scapi de ele, poti sa apelezi la machiaj.

Succes! :*

| Keety a răspuns:

Ce trebuie sa faci tu este sa dormi mai mult, incearca mastile de fata(ti le poti cumpara de la magazin)si inainte sa te culci dati cu crema hidratanta pe fata