| friday a întrebat:

Cum s-a ajunns la acest rezultat?
http://www.fashionmaniacs.com/Short-hairstyle.jpg

Mentionez ca am parul deja tuns bob, am nevoie doar de pasii pe care trebuie sa-i urmez pentru a-l aranja asa.

6 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
După ce îți faci baie la cap, usucă părul cu feonul, dă-l cu fixativ și puțin cu ondulatorul.
Baftă!

| Anonim69 a răspuns:

Dupa ce te speli da ti cu spuma in par:* asa l faceam si eulaughing)

| кא๔ a răspuns:

Pai.
Intai faci baie si il usuci cu feonul.
Dupaia cu drotul sau cu placa incepi sa iti faci bucle. Este foarte simplu dai dupa cu fixativ si asta`i tot.Am avut si eu parul tuns bob si mi l`am ondulat si a iesit super ca in poza. Succes.

| Deniisze a răspuns:

Ar trebui sa folosesti un ondulator sau un drot.
Bafta!

| Tot.Eu a răspuns:

-iti speli parul
-te usuci cu feonul sau il lasi simplu
-folosesti un spray protector pentru par daca ti'l afci cu placa sau ondulatorul - cu placa nu cred ca o sa ai mare succes deoarece Ai parul cam scurt, dar poti incerca, - cu ondulatorul daca ti'l faci foloseste unul mare pentru ca buclele sa iasa ca acolo apoi da cu fixativ, lasa parul in jos si baga degetele prin el si desfa buclele sa para mai natural
-sau de cand e ud poti sa til prinzi cu moate
-sau bigudiurile deoarece ies buclele mai naturale, da ai grija sa nu fie prea miCi bigudiurile
Mult noroc la aranjarea parului. :*