Cum sa ai o piele sanatoasa si stralucitoare de sarbatori?

De sarbatori fiecare femeie isi doreste sa se puna in valoare pentru a atrage admiratia celor dragi. Fie ca alegem sa iesim in evidenta cu o rochie indrazneata, fie ca optam pentru un machiaj deosebit insotit de cele mai frumoase bijuterii, nu trebuie sa uitam ca trebuie sa avem o piele perfect ingrijita in orice anotimp.

O piele stralucitoare va deveni atractia serii, de aceea alege sa o hidratezi cu o lotiune cu efect de stralucire, ce confera un aspect deosebit pielii, fiind o alegere inspirata ce te va pune in valoare in sezonul cadourilor.

Lotiunea poate fi aplicata dupa dus, prin masaj usor pentru o absorbtie mai rapida. Datorita extractului de cafea si uleiului de masline continut, pielea ramane catifelata si usor stralucitoare, in ton cu veselia tipica spiritului de sarbatoare.

Fii inventiva, eleganta si sclipitoare, astfel vei transmite celor apropiati toata energia pozitiva si frumusetea ta interioara, pentru a va bucura cu drag de serile speciale ce urmeaza sa vina.

Farmec.ro

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,merita incercata

| Seby90 a răspuns:

Dai cu lac de unchii laughing

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Merita incercata

Răspuns utilizator avertizat
| OFetita15 a răspuns:

Vreau ❤