| Perversu100 a întrebat:

Cum sa am blugi mai stramti le mine. Nu imi plac de loc blugi largi. Metode? Tutoriale? Linkuri?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai cine te pune sa iti cumperi blugi largi laughing
Banuiesc ca ai vrea ceva de genu cum se poarta acum, blugi stramti pe gambe si lasati putin la spate, cauta prin magazine, aia sunt blugi elastici, cauta-i cu rabdare pana ii gasesti, eu cand imi mai cumpar ceva haine de exemplu merg si colind toate magazinele, daca nu imi place ce vad nu cumpar, dar nici nu ma intorc acasa pana nu am gasit ce voiam.

| William a răspuns:

Nu imi plac de loc largi, nu "nu imi plac de loc largi".

| laptegros71 a răspuns:

Cum sa intrebi asa ceva. cand te duci la mall si cumperi te uiti si tu ca nu esti chior. Daca vrei stramti spui si tu skinny... dar asa ca un apropo, daca esti scandura n-o sa gasesti prea usor blugi stramti.