| SexyChick a întrebat:

Cum fac sa micsorez niste blugi? imi sunt cam largi si vreau sa imi vina stramti tongue

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îi duci la croitor.
Pa, pa.

identitate
| identitate a răspuns:

Decat sa ii stramtezi la croitor (desi ma indoiesc ca e unul dispus!laughing ) mai bine iti cumperi altii!tongue
Daca totusi vrei neaparat sa iti vina astia stramti...mananca si rumega muuuult!tongue Iar ca sa ne incadram in categorie... Fa un bebe!winking devil

| gabriela a răspuns:

Mergi la croitor!

| GeorgeRadu a răspuns:

Ii iei pe tine si te bagi intr-o cada cu apa happy, dar ai grija ca se poate sa nu-i mai dai jos dupa aia laughing. E cam periculos tongue Se stramteaza bine de tot... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer e ca aiurea intrebarelaughing
u ce crezi ca ai putea sa faci
du-te la croitor alta solutie nu ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci la croitor... Ai cam gresit categoria de intrebari! big grinbig grinbig grin

| ana17 a răspuns:

Sa iti iei alti noi stramtsilaughing