| deedi9 a întrebat:

Am o intrebare adresata fetelor : ce fel de blugi va place sa purtati, mai largi sau stramti?

Răspuns Câştigător
| malinne a răspuns:

De obicei port blugi/pantaloni mulati ...adica la scoala si cand ies in oras, la petreceri sau alte ocazii. Insa cand ies la un gratar sau seara pe afara prefer niste blugi mai largi, lejeri. Dar tu?

19 răspunsuri:
| ღRαmøOoღ a răspuns:

Pai :
1. Daca ma duc la ceva mai special : stramti
2. Daca e prin casa, magazin, colega : largi
Deci in concluzie : depinde de moment

| Giinger a răspuns:

Cu talie inalta, stramti happy

| 0PopaPorno a răspuns:

Largi smug. Dar sunt acceptabili si cei mai strambi in cazul in care sunt exagerat de faini. smug

| totElodia a răspuns:

Momentan largi, perioada asta m-am cam ingrasat si nu vreau sa par grasa.hee hee

| Blablabla0012 a răspuns:

Stramti

| Just4FunIE a răspuns:

Depinde de moment... ocazie sau chestii de genu.Dar eu cred ca depinde de cum te simti in mom in care te imbracibig grin

| GiiaaBăă a răspuns:

100 % stramtiwinkingwinkingwinking

| RaduManole a răspuns:

Nu sunt fata dar imi place mai mult cand vad o fata in blugi stramti happy

| teodora555 a răspuns:

Stramti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stramti,indiferent de momentul zilei.

| GeoJill29 a răspuns:

Stramti big grin

| BellaBellaBella a răspuns:

Prefer blugii mai stramti big grin Ma simt mai bine cu ei, decat daca as purta blugi largi.

| RRux a răspuns:

Cat de stramti laughing

| raluk6 a răspuns:

Mie imi plac blugii stramti pentru ca am niste picioare drepte, insa nu imi plac femeile(pentru ca eu am11 si nu am cum) care sunt putin mai voluminoase si poarta blugi stramti.Mie blugii stramti imi dau un curaj in picioarele mele, si un aer sexy. Daca stau prin casa sau undeva aproape(sau de exemplu la un gratar) eu nu as purta blugi ci niste pantaloni lejeri.Multumesc.

| udreaella a răspuns:

Mulatibig grin

| blackandyellow a răspuns:

Buna,
depinde daca esti plinuta sau mai slaba,daca esti plinuta sta mai bine largi dar daca esti mai slaba sta mai bine mulati,eu sunt plinuta, dar tot port mulati si la scoala! la picioare nu sunt grasa.dar la burta da, depinde si de moment!
prefer; aia mai largi!:*:*

| Bbbc a răspuns:

Se poarta si blugii largi, dar nu evazati, ci drepti si blugii "pana"` :*

| dyana12345 a răspuns:

Nici prea largi nici prea stramnti trebuie sa ne simtim bine in ei

| Scumpik_Oana_1995 a răspuns:

Cu turlaughing