| AdynaLove30 a întrebat:

Cum sa am fundul si picioare mai frumoase[am picioarele subtiri]? Vreau ceva natural.Multumesc:*.Funda:*!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| georgiana999 a răspuns:

Uite cateva trucuri, sfaturi pentru posterior mai rotunjor si cum se zice mai nou..mai apetisant =]] http://www.hotcity.ro/frumusete/cum-sa-ai-un-posterior-demn-de-invidiat

Si aici Exerciti pentru picioare : http://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4

| ShadowSlck a răspuns:

Mergi la sala, antreneaza-te din greu, mananca sanatos. Poti face si jogging ocazional. Te asigur ca daca faci toate astea, dupa cateva luni, vei fi o adevarata Angelina Jolie. :*

| LoVe_SoRy_1997 a răspuns:

Buna.Ca sa ai picioare mai frumoase ai putea sa-i propui prietenei tale o cursa de alpinism(care urca cel mai repede scarile castiga).Ai mai putea sa le dai cu crema hidratanta si sa le speli zilnic.Pt mai multe sfaturi iti poti cumpara revista BRAVO GIRL...e plina de sfaturi folositoare

| JuuustMe a răspuns:

Abdomene happy