| monyta a întrebat:

Cum sa aranjez bobul scurt fara breton? va multumesc!

6 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Pai sunt mai multe metode:
una din ele ar fi cu placa...sa.l indrepti tot
o alta ar fi tot cu placa, dar sa indrepti doar suvitele din fata, care cad pe fata. poti de asemenea cand il indrepti de tot sa iti intorci varfurile
poti sa. l aranjezi si cu peria si cu feonul...iti va da un aspect natural si volum
in zilele in care te grabesti si nu ai timp poti sa. ti prinzi cateva calme sau o bentita si rezolvi repede, dand impresia unui par aranjatwinking
multa bafta

| Seline a răspuns:

1. Aplica putina spuma in palma apoi ravasteste-ti parul, iti va da un aspect dezordonat, foarte chic.
2.Foloseste placa de par, poti sa-ti intorci varfurile, sau sa-l intinzi.

| zuzuliana a răspuns:

Cu feon si perie rotunda asa ai putin volum sau cu placa de intins

| lia a răspuns:

Cu rabdare!

| latexcap93 a răspuns:

Cu blenderul smug

| latexcap93 a răspuns:

Cu blenderuuu si scuipat