| GiaT a întrebat:

Cum sa fac oja sa se usuce mai repede dupa ce o aplic pe unghii?

Răspuns Câştigător
| capricc a răspuns:

1. Aplici un strat / Aplici straturi foarte subtiri
2. Aplici un lac cu proprietati de uscare rapida, spray sau picaturi al caror singur rol asta e.
3. Mainile sub jet de apa rece / Uscator pe aer rece de la distanta

Mai sunt cateva idei aici http://fucsia.ro/cum-sa-iti-usuci-unghiile-repede/

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Exista spray-uri speciale pentru uscarea mai rapida a ojei (de la avon, kallos etc intreaba la un magazin de cosmetice)
poti de asemenea cand lacul s-a uscat putin sa iti bagi unghiile in apa rece ca gheata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa-ce-aplici-oja,-tine-mainile-in-apa-rece.

| LoVeLe a răspuns:

Misca mainile repedelaughing