| AnonimusGirl a întrebat:

Ce oje mai bune stiti care sa se usuce repede si sa reziste pe unghii si unde gasesc? pana in 20 de lei asa happy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe cele care nu au conservanți în ele.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Incearca oja de la rimmel london, eu zic ca merita

| pinkflower a răspuns:

Ojele Rimmel London. Sunt foarte bune, uscare in 60 de secunde si nu costa foarte mult, 8-9 lei.

Acestea sunt: https://www.google.ro/......ps?/search

| LoriLoL a răspuns:

De la rimmel.

| AmanoYuno a răspuns:

O.p.i.
sau cele de la flormarhappy

| Alle13c a răspuns:

Flormar. Gasesti in orice mall. Numai de acolo imi cumpar oje. Sunt foarte bune, preturile incep de la 6-7 lei si au orice culoare iti doresti love struck

| DeehhCarla a răspuns:

Flormar,se gaseste in orice supermarket, mall etc

| AnonimusGirl explică (pentru DeehhCarla):

Da am mai vazut si eu dar nu stiam cum sunt. Tie cum ti se par? si ce pret au?

| DeehhCarla a răspuns (pentru AnonimusGirl):

7-8 lei sunt bune f bune chiar, la mine cel putin dau rezultat, partea buns este ca oja se strics dupa 4 zile, 5