| alexandra_5524 a întrebat:

Cum sa fac sa fiu cu un baiat care s-a despartit de prietena lui acu cateva zile? sunt foarte apropiata de el. vorbim foarte mult. dar. as vrea sa fie ceva mai multe:d

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai lasa-i si tu cateva luni sa-si revina. Nu vrei sa fii femeia-pansament, fiindca la pansamente renunti cand te duci la bal.

| LoryM22 a răspuns:

Mai lasa 1 saptamana si dupa aceea ca e prea repede, spune-i ce simti, Bafta

| miriam a răspuns:

Mai lasa-l putin, nu risca sa fii doar un refugiu pentru el, dat fiind ca abia a iesit dintr-o relatie.Asteapta sa vezi daca si el nutreste vreun sentiment pentru tine.

| otypa a răspuns:

Invita-l in oras si sa vorbesti cu el si sa fii langa el in aceste clipe care sunt grele pentr-u el. dar sa nu ai spui xca iti place de el sau nu stiu ce...asteapta sa fac el prima data primul pas.succes