| ImAgirl a întrebat:

M-am despartit de un baiat acum cateva zile, ca dupa aceea sa aflu de la cea mai buna prietena ca el o place, ea bineinteles ca nu a acceptat sa fie impreuna cu el pentru ca imi este cea mai buna prietena si pentru ca place un alt baiat

dp ce ne-am despartit am ramas asa...nici prieteni da nici sa nu mai ne vorbim

el imi spune ca este foarte suparat pe mine deoarece l-am jignit(stiu cu ce l-am jignit si i-am cerut scuze)

eu l-am intrebat daca mai are de gand sa vb cu mine sau sa ma ignore total, i-am si spus : daca nu mai vorbesti cu mine de ce nu-mi dai ignor, dar nu a zis nimic

intrebarea mea este de ce se comporta asa de indiferent cu mine? nu-mi zice nici ca bun gata prieteni si atat nici ca nu mai vreau sa vb cu tine niciodata.eu inca tin la el dar a spus ca nu mai vrea sa reluam...

nu inteleg de ce este asa? ( de ce ii sunt chiar asa de indiferenta acum?

8 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Asa e el a vazut ca il iubesti mult sh acu vrea sa ta fac sa suferi

| Kazimir a răspuns:

>jignit
ai chiulit cumva de la orele de romana?

| pitcrv a răspuns:

Are el ceva de gand
daca nu mai dorea sa mai aiba deaface cu tine iti dadea ignore, dar asa sigur o sa mai ai de aface cu el pe viitor

| graffman a răspuns:

Salut la un moment dat o sa se intoarca...iti spun sigur da doar ca prieteni nu ca iubiti big grin Si lasa timpul sa traca.el vindeca ranile :X

| SwiTc3r a răspuns:

Trimitei mesaje anonime ex:iei o foaie ii spui tot ce simti pentru el si faci asta pana este interesat si vrea sa cunoasca acea persoana apoi ii trimiti un mesaj anonim neaparat cum ca sa va intalniti in locul X sa va cunoasteti el vede ca esti tu si se indragosteste de tine din nou!(dar ai grija ca la primul mesaj sa ii spui tot ce simti pentru el si ca il iubesti mult ca altfel nu va merge)(fa sata din inima daca chiar iti mai place)si va merge 100%

| SwiTc3r a răspuns:

O sa mearga promiiit!

| csdeaglecs a răspuns:

Pff.si eu am patit la fel nu ne-am mai vb.dar dupa un timp o sa ii vina dorul sa vb cu tine. orkm nu mai are de gand sa se impace cu tine iti spun 100% sigur. pentru ca el a pus multa iubire, iar daca tu l-ai jignit asta l-a terminat. incearca sa nu mai vb cu el cateva zile/saptamani poate o sa vb cu tinebig grin sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca l-ai ranit f tare si s-a suparat dar mai cere-ti scuze odata(din inima) ca nu patesti nimic.