| ciorapelvesel a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca sanii mai repede si natural? Fundabig grin

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Incearca aici, doar prin exercitii iti poti dezvolta muschii din zona sanilor, si astfel bustul tau va parea mai mare.

http://sanatate.acasa.ro/......11481.html

| oxxy05 a răspuns:

E bine sa faci exercitii in zona sanilor, flotari de exemplu sau sa ridici ceva greutati pana simti ca se contracta muschii in zona lor. De fapt cu ajutorul exercitiilor acestea nu iti cresc sanii, ti se dezvolta muschii din acea zona si se mai amresc putin (daca ai vazut la baietii care fac sala in mod constant, li se maresc muschii de acolo rezultand sani mai mari). Am cautat si eu multe remedii pentru asta si am descoperit ca nu exista altceva mai natural de atat. Daca vrei sa ai rezultate va trebui sa te tii 2-3 luni de aceste exercitii si daca poti fa asta in fiecare zi 10-15 min. Funda?

| alyn1alyn1alyn1 a răspuns:

Mananca mai sanatos si incearca sa faci mai mult sport a si era sa uit mesele importante ale zilei trebuiesc respectate. Funda?

| ciorapelvesel explică:

Mie imi zicea o colega ca trebuie sa beau ceai de marar