| pissi_8742 a întrebat:

Cum sa fac sa-mi creasca mai repede parul si unghiile... funda:X

Răspuns Câştigător
| Shine a răspuns:

Buna! Poti sa iti dai o data pe zi cu ulei de masline pe unghii si sa masezi usor pana intra in piele (la mine a functionat), iar pentru par, uleiul de ricin este cea mai buna solutie. Se foloseste la spalarea parului de 1/2 ori pe saptamana. Trebuie sa astepti 10 minute dupa aplicare, iar apoi clatesti parul cu apa calda.Bafta!:* Funda?hee hee

2 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Fii stresata

astept Funda

| szomna a răspuns:

Pentru par ai putea sa folosesti tinctura de ardei iute, o gasesti la farmacie... ulei de ricin si/sau masline atat pentru ungii cat si pentru par, sau ai putea sa iei eurovita pentru par si unghii.de asemenea pentru cresterea parului ar putea ajuta sa te clatesti pe cap cu ceai de pedicuta... sper ca ti-am fost de ajutor