| Alexandra_7099 a întrebat:

Ce pot face ca sa'mi creasca unghiile mai repede? Funda:X

Răspuns Câştigător
| aleCsandrra a răspuns:

Păi apa te ajută să iți faci unghiile mai marii. Spală vase. Sau stai cu mâinile in apă. Sau pune-ți extensii. happy

2 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Poi eu de obicei cand spal vase sau cand stau cu mainile in apa de exemplu cand am fost la bazin si am inotat mai mult cand am ajuns acasa am observat ca imi sunt mai mari unghiile decat cand am plecat de acasa, sper ca ai inteles. imi cresc unghiile.Bafta,

| 37celsius a răspuns:

Daca le dai cu lac si pastrezi lacul pe unghi iti cresc mai repede (dar daca se rupe lacul chiar si o bucatica pe unhie trebuie sa stergi si sa refaci unghia) si e bine sa le dai si ca sa nu se rupa.
PS: daca stai cu ele in apa se inmoaie si se rup mai usor!