| cheeks a întrebat:

Cum sa fac sa mi creasca par pe "fata" in asa fel incat sa-mi unesc perciunii cu barba(pe care n o am)?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Pai din moment ce nu ai barba deloc mai bine asteapta pana va creste de la sine. Nu de alta da o sa te saturi de barba pana peste cap.
Daca totusi chiar vrei neaparat poti incerca sa dai cu lama pe fata in locurile in care vrei sa creasca

2 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Pai daca ai 12-13 ani ce barba sa iti creasca mai copilu? asteapta si tu pana la 17-18 aniwinking. dar poti incerca ulei de ricin pe fata poate iti creste. uleiul de ricin ajuta la indesirea parului. cresterea unghilor etc. Sper sa te ajute.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te grabi cu barba. Ani intregi, dimineata de dimineata cand in loc sa mai dormi 10 minute o sa trebuiasca sa iti razi barba, ai sa iti doresti sa nu iti fi crescut niciodata.