| Andreiu68 a întrebat:

Eu am 17ani jumate si vreau sa imi creasca barba.Mie imi creste mustata, ciocul si am par pe barba pana pe gat.In schimb perciunii imi cresc drepti si se uneste cu parul de pe gat,dar eu vreau sa imi creasca barba,barba nu numai perciunii, sa se extinda parul si pe obraji. Daca ma bierberesc in 2 saptamani imi creste barba da cativa milimetrii, creste greu.As putea sa fac ceva ca sa imi creasca parul si pe obraji? pe obraji mi se vede 2-3 fire de par da unu pe colo, altu in alta parte. FUNDA

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Barbiereste-te des big grin

| T0T a răspuns:

Ia-ți superglue.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Parul nu este afectat de barbierit sau de produsele pentru cresterea parului.In functie de genele tale va creste si barba. Poti sa dai si cu toporul, va creste la fel pana mai inaintezi in varsta.Asta poate insemna si 20 de ani.