| Black&White a întrebat:

Cum sa fac sa slabesc doar la coapse? As vrea sa ma apuc de alergat dar n-as vrea sa slabesc in alta parte a corpului pentru ca decat coapsele le am late, in rest sunt bine.

Mentionez ca am 17 ani, deci nu stiu daca dieta ar fi cea mai buna solutie.

Ce pot face?

Mersi happy

3 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Ti-as recomanda abdomene

| shadovv a răspuns:

Pai e inposibil sa slabesti doar intr-o parte a corpului straight face
totusi recomand alergatul ca nu slabesti mare lucru in celelalte zone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt exercitii fizice concepute special pentru coapse. Acelea nu implica dezvoltarea musculaturii cum se face la sala de fitness, ci se fac pe loc, fara greutati; si neaparat dieta fara grasimi, dulciuri, fainoase cu amidon, nimic prajit, doar la cuptor. multe vegetale in stare scruda, salate, cu putin ulei. fructe doar dimineata si moderat. prea multa fructoza ingrasa. eu folosesc o carte de la Teora cu exercitii: "'cum sa ai coapse si fese perfecte''. Caut-o in librarii. Succes!