| XchokockX a întrebat:

Cum sa imi creasca repede >sani?

Răspuns Câştigător
| aniiledha a răspuns:

Mananca multa ceapahappy
asa am facut si euhappy mi-a zis mama mea si nu am crezut si asa am facut sa vad daca e adevarat iar acum la 16 ani ai mei ii am foarte mari si sunt satula de ei:-

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bybanu a răspuns:

Frectie

| cineva1992 a răspuns:

Fa sex

| Girl_5668 a răspuns:

Mananca mararlaughingwinking

| Biianca_8989 a răspuns:

Mananca drojdie!
vor fi mari si frumosi smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silicon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ce-ti doresti.caci s-ar putea sa se indeplineasca.cand vor creste cat vrei tu ca sa atragi cine stie ce cocalar, s-ar putea sa inceapa sa se lase, din cauza gravitatiei si el sau ei sa spuna; Doamne ce prastii are de gat.pana la brau.fii fericita daca-i ai mici sau potriviti. vor ramane fermi toata viata. vor mai creste cand vei alapta.nu cred ca vrei sa ai buricul intre sani vreodata.