| Nynutza777 a întrebat:

Cum sa imi fac parul astazi? plec la iarba verde il am lung saten si nu am breton sau sa fie taiat in scari big grin fundita

Răspuns Câştigător
| AdeNoid a răspuns:

Pai daca ai spus ca mergi la iarba verde trebuie sa aio frizura relaxata
iti recomand o coada simpla sau :
~un coc care seface asa :iti prinzi parul ca si cum ai vrea sa il prinzi in coada si til rasucesti pana ajung cu partea de jos a cozii sus, til prinzi strans si arata chiar bine
~sau poti sa iti prinzi un "mot" dar nu foarte sus si apoi sa iti mai prinzi o coada
~sau o coada sus de tot
~sau sa il prinzi inr-o parte{sus sau jos}
~sau il prinzi in coada si iti pui in cleste care sa il rdicebig grin
Soer ca ti-am fost de ajutor:}

3 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Coada impletita sau coada simpla. happy

| Incarcare a răspuns:

Pai daca mergi pe deal nu are rost sa ti-l faci sofisticat. Mai bine ti-l prinzi in coada si cu o cordeluta big grin... ca acolo te mai bagi in apa, alergi, te joci cu mingea... nu are rost sa ti-l faci de exemplu cu pla, a ondulatorul, fixativ etc.

| King9 a răspuns:

Daca iti sta bine poti sa il faci cum vrei atata timp cat tie iti place