| bellaa22 a întrebat:

Cum sa imi fac parul azi(il am lung si lins)?

Răspuns Câştigător
| asdsdsaaas a răspuns:

Poti sa ti-l faci prins introparte. poti sal impletesti sau sdal lasi asa. funda?

10 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Hellobatting eyelashes!
Poti sa iti faci niste bucle frumoase cu ondulatorul. Este vara, este soare si buclele iti lumineaza chipul si te fac sa pari mai deosebita.

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Prindeti-l in coada.
Pa, pa,

| Bloom_2977 a răspuns:

Deoarece e vara si ca sa nu iti fie cald poti sa iti impletesti parul spicusor sau sa iti faci un coc, asa parul va fi strins si tie iti va fi comod.

| ElShaarawy a răspuns:

''(il am lung si lins)'' ce vrei sa zici prin ''lins'' poate lins de vaca laughing? tot ce e posibil.

| stv a răspuns:

Afro
big grin

| Mihaella_5671 a răspuns:

Buna! cret! cu moatewinking merge! funda?

| Dumbass_9635 a răspuns:

Salut! Poti sa-l tapezi, sa pui ceva fixativ in el si gatalaughing Esti super!:*