| DieForDeathCore a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru big grin. Sunt rocker si am parul destul de lung. Vreau sa il fac cu placa drept ( lins cum mai zic altii ). Poate cineva sa-mi zica cum se porcedeaza big grin?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Cum sa iti intinzi parul cu placa?
Pur si simplu, iei o suvita de par si incepi de la radacina sa o intinzi, sa misti placa in jos pana la varfuri.
Este greu de explicat.

9 răspunsuri:
| Visionfree a răspuns:

Iti strici parul, sa vedem cat de rocker o sa mai fii cand o sa ramai fara el.
Lasa-ti pleata fluturanda si n-are nimic, cunosc persoane care au parul mai ondulat si si-l lasa liber.

| Visionfree a răspuns:

Mai cret decat Dave Musteine nu cred ca il ai.
Oricum, daca asa iti place tie n-ai decat sa ti-l indrepti.

| NarcysCatalyn a răspuns:

Dal cu mult gel si sta fix.

| DieForDeathCore explică:

@Narcys sunt rocker nu cocalar ( fara ofense )

| DieForDeathCore explică:

@Jet Multumesc foarte mult happy

| DieForDeathCore explică:

@Ramona Mersi happy. Numai ca nu intelegeam cum sa-l fac ca sa nu ma ard sau alte chestii

| DieForDeathCore explică:

@ Visionfree Pai... am o pasiune pentru parul drept, plat, multe persoane il au asa. Poate le sta bine prietenilor tai cu pleata creata sau alte chestii, dar eu cand eram mic am avut parul lung si cret si nu imi statea chiar asa de "splendid" ca sa ii zicem asa.

| DieForDeathCore explică:

@Visionfree As dori eu sal am ca a lui Dave Mustaine. Il am cam pana pe la umeri si vreau sa-l fac gen Alexi Laiho sau Matt Tuck

| Jet a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4iYDbgjb0nE&feature=related
poate te ajuta nu este asa de greu dar daca nu te descurci roaga o fata sa-ti arate