| AlExUtZ_4596 a întrebat:

Cum sa imi fac parul(cu volum)pentru o zi obisnuita la scoala? + explicare cum se face... dau fundita:*

5 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Iti speli parul cu sampon pentru volum, il infasori intr-un prosopi si il lasi cam 10 min ca sa se absoarba apa. Dupa pui o spuma pentru volum, si ti-l faci cu perie mare (cum sunt in saloane) + feon la radacini. Si jos poti sa il faci cu placa drept sau cu ondulatorul.
Poti de asemenea sa ti-l prinzi cum l-am avut eu azi intr-o coada impletita intr-o parte, mai ravasit, mai ciufulit. :d
sper sa mearga. Si aplica un pic de fixativ dupa chestia cu feonul; d

| TheLastDancer15 a răspuns:

Poti sa sari peste inceput... :D
http://www.youtube.com/watch?v=G7oBrO6wnnw
funda pls...:X:*

| TheLastDancer15 a răspuns:

Poti sa sari peste inceput... :D
http://www.youtube.com/watch?v=G7oBrO6wnnw
funda pls...:X

| unCalutz a răspuns:

Foloseste un sampon pentru volum.
O sa ai un par 100% cu volum.

| IиоcзитKid a răspuns:

Deci in primul rand dupa ce te speli pe cap, si ai parul ud foloseste spuma pentru par si maseaza spuma pana la radacina apoi, prinde'ti parul cu o clama sus intr'un coc sa stii ca merge!
eu mereu asa fac si iti da si o tenta de par cret!
fundita? puppy dog eyes