| LarisaMaria a întrebat:

Cum pot sa imi prind si eu parul la scoala in afara de coada obisnuita de cal thinking Este obligatoriu sa stam cu parul prins si vreau si altceva big grin. Funda. Multumesc mult.

7 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Coada de cal? nu am mai auzit de denumirea astaraised eyebrows

| ღClauuღ a răspuns:

Fa`ti coc,impleteste`l, fa`l cu spic, 2 codite, 2 codite impletite.Sunt multe feluri in care sa iti prinzi parul dar iti trebuie creativitate si rabdare! Bafta!:*

| VacutzaRoscata a răspuns:

Coada sus,coada sus intr-o parte,coc simplu,coc din coada impletita,doua cozi simple, doua cozi impletite, mai sunt multe metode trebuie sa fi invetivalove struck

| Bomb0nika a răspuns:

Ti-as propune sa prinzi doua cosite sau coc! http://www.divahair.ro/15-22_ani/6_variante_de_coafuri_rapide_pentru_scoala

| Motănel69 a răspuns:

Incearca coada de vaca daca nu-ti place de cal