| nebunatik_6344 a întrebat:

Cum sa imi fac parul la scoala?(mai smecher)am parul destul de lung

Răspuns Câştigător
| Catecrs a răspuns:

Draguta,fa ca mine,in doua cozi dar asa putin mai diferite mai jos pe urechi stil skate, sau pur si simplu fa.ti cararea intr.o parte si ai sa arati stil rock, emo. Dupa preferinte.Succes.Sau o coada.Succes,funda?

3 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

Pai da chiar ar fi tare sa-ti faci codite din alea gen xzibit, dar pe spate. Daca asi fi baiat eu mi-as face sau daca nu ia-ti un uscator cu difuzor si incearca sa ti-l faci cret sa vezi cum iti sta.Bafta!

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Pai depinde cat de lung il ai.eu il am pana la talie si cand stau acasa il prind impletit sau intr-un coc la spate si la scoala ii mai dau drumul pe spate ca e ondulat dup ce il tiii mai multe zile impletit. si il prinzi cu niste clame de par in vf capului sau poti sa-l lasi asa simplu.mie nu mi-e asa indamana sa-l las pe spate.mai bine il prind in coc sau coada

| mao14 a răspuns:

Poti sa iti tapezi o parte din el si daca e si te lasa soti sa ti`l colorezi putin happy poti sa ceri la farmacie albastru de metil cristal violet sau carmin... eu cred ca va arata fdain happy