| MicutsaBăă a întrebat:

Cum să îmi mai prind părul? Înafară de ponytail, împletit sau lăsat pe spate ^^. Nu mai am inspiraţie straight face big grin. Cele mai multe idei fundiţă restul` vot kiss.

Răspuns Câştigător
| BrunetteGirl01 a răspuns:

Pai ai putea sa ti-l incretesti, sa-ti faci cateva bucle, sau ai putea sa iti iei 2, 3 clame si sa-ti prinzi parul din fata sau bretonul(daca ai) in diferite feluri, te uiti in oglinda si vezi cum iti sta bine sau poti sa-ti faci carare pe o parte si sa ieti iei 2, 3 suvite de par nu foarte groase si sa le impletesti, sau sa-ti faci coc sus, o coada sus...sau is tot feluri de accesori(de clamite, fontite faine pentru par, ti le poti prinde in diferite feluri)... Sper ca te-am ajutat cat de cat happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| blueskydarkeyes a răspuns:

Desi sunt baiat si niciodata nu m-a interesat cum sa imi prind parul fiindca eu mereu sunt tuns scurt am mai vazut fete si am doua sugestii pentru tine:1)Fa-ti daua codite si 2)Fa-ti o coronita din propriul tau par.

| XAdyTzZuX a răspuns:

Depinde si cum iti sta tie cel mai bine happy la unele fete sunt de parere ca le sta mai bine cu parul drept, normal... acum nu stiu cum arati happy dar poti da add la id : y0_andr3y_18 ca poate te pot ajuta daca te vadthinking multa bafta!