| Diana3 a întrebat:

Cum sa-mi mai prind parul(lung)? L-am lasat pe spate, mi l-am indreptat, l-am impletit. M-am cam saturat tot de aceleasi.

10 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Mai multe poti cauta pe google. Poti sa-l prinzi cu cleste, poti sa-l faci spic, poti sa-l indrepti, sa-l legi la spate si sa-ti lasi mai multe fire in fata[se vede super :)], poti sa-l impletesti si sa-l faci coc.etc.

http://www.lyla.ro/tunsori/showArticol.php?articol=Coafuri-par-lung

http://www.beautycenter.ro/look/parfect/coafuri/coafuri-par-lung

| nobody5568hf a răspuns:

Incearca sa il prinzi intr-o coada cu cateva elastice in josul parului!
Si eu am parul lung, dar mie imi sta bine prins doar jumatate din el!
Sau daca vrei sa fii eleganta incearca un Glamuret(se gaseste in carrefour si costa 10 lei)
Acum ca te-am ajutat te roggggg Funda!

| Cathy_8809 a răspuns:

Uite cum mi-l mai prind eu. Tipa foloseste extensii dar nu ai nevoie. Se face exact la fel si fara ele. http://www.youtube.com/watch?v=iN85nb_a30g

| lizzy01 a răspuns:

Incearca un coc sau o coada la spate prinsa cu un cleste...

| maria_5981 a răspuns:

Prindeti`l intr o coada de cal; Prindeti`l intr o coada de cal sus si impleteste`l; Prindeti`l intr-un coc; Prindeti`l neglijent intr-un coc si lasa niste fire din par scoase. Te pup

| mariatina a răspuns:

Poti sa ti-l faci coc cu hairagami.

| sweetcandy93 a răspuns:

Si eu am parul lung si il prind intr-o coada, apoi il impletesc si ir rasucesc sub forma unui coc iar apoi il prind cu agafe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l prinzi in coc, poti sa-l prinzi cu o clama, poti sa-ti faci doua codite, poti sa-l ondulezi, poti sa-l lasi natural, poti sa faci multe lucruri cu el doar sa ai imaginatie... succes