| DyannaDya a întrebat:

Cum sa imi prind parul daca il am pana la umeri? Fara codite impletitebig grin. Multumeessc!

6 răspunsuri:
| Deutzeuh a răspuns:

Buna...poti sa iti faci o coada si sa iti lasi parul mai mic din fata in fata...se va vede dragut. apoi poti face un spic.sau asa http://www.youtube.com/watch?v=yPoo-IApVKE
.imi dai fundulitza:D.vezi ca mai gasesti coafuri acolo la filmare.

| rux2828 a răspuns:

Il poti prinde in coada, sa il prinzi in clama sau sa il prinzi intr o parte

| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Iti pui coronita
sau ti`l legi cu o simpla codita in varfwinking