| dydy_6469 a întrebat:

Hey buna TPU! Cum as putea sa imi mai prind parul? Am parul pana la umeri culoarea parului brunet si des. Imi puteti da alte sugestii inafaar de coc, codite spic,

2 răspunsuri:
| Alexia_1745 a răspuns:

Hey dydy, uita-te pe blogul meu http://www.codite-ata-colorata.blogspot.com/ ca sa vezi cum se fac codite rasucite. Sau poti sa incerci o codita colorata;)

| gaby_1815 a răspuns:

Buna! poti sa iti mai prinzi parul asa:incerci sa faci coada si cand sa inconjori ultima data rita in jurul parului lasi parul bagat in rita adica ca o bucla e fain mai ales daca ai parul fin ca se face ca un evantai! bafta