| anameoow a întrebat:

Cum sa imi subtiez talia? Am vreo.67 in talie.Alte metode in afara sa dansez raggaeton sau nu stiu eu ce alte idiotenii nu sunt?rolling on the floor

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Posibil cu geluri pentru celulită(in zona taliei).

| anameoow explică:

Pentru toti:chestia cu gelul pentru celulita nu ajuta.Am abdomenul plat, dar sunt mare in solduri si n-am talie aproape de loc.

| mg112mada a răspuns:

Fa multe abdominale si cumpara un gel anticelulitic de la Avon.Nu ca fac reclama, dar eu de acolo imi cumpar toate cosmeticele s.a si sunt de calitate.

| Samy1997 a răspuns:

Nu incerca gelurile nu iti fac nimic doar exercitii, uitate la asta http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=g-feat

| SweetKissxX a răspuns:

..nu prea ai ce sa faci..depinde..daca esti foarte slaba si esti mare in talie asa esti tu..., dar daca esti mai plintua..si vrei sa dai jos inncearca sa mananci mai sanatos si sa faci sport.big grin

| chocolateftw a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Asta e special pentru o talie mai mica.