| ada_1591 a întrebat:

Cum sa iti creasca sanii?

10 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Sa iti spun sincer parerea mea toate cremele si alte tampenii gen daca mananc porumb imi cresc sanii sau mai stiu eu ce absurditati nu vor folosi la nimic.Sanii iti vor creste cand ajungi sa te dezvolti asta daca ai 12 13 ani. da chiar si asa iti pot creste si la 14 15 depinde de organismul tau si de mostenire. Oricum daca esti fata si iti e frica ca ai sanii prea mici si nu sti cum sa ii faci sa creasca mai repede sfatu meu e sa te bucuri ca nu te numeri printre fetele care au cancer la san.

| Frrramboise a răspuns:

O fata se dadea cu. ceapa laughing pe sani.

daca esti disperata, silicoane!laughing

eu am sani deci nu am incercat faza cu ceapa.si n-am nevoie de silicon!rolling on the floor

| JackieSue a răspuns:

Depinde mai ales de alimentatie, de exemplu daca mananci mult de la fast food, sanii se dezvolta mai repede... dar, bine-nteles, si cu grasimile "meritate".

Alte răspunsuri
| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Unge-i cu Finalgon.

Alte răspunsuri
Răspuns utilizator avertizat
| JustRux a răspuns:

Vad ca multi au raspuns cam asa "ai rabdare, or sa creasca singuri etc etc etc.", pai, intr-un fel este adevarat, dar daca tu chiar vrei sa creasca mai repede uite aici un site care sper sa te ajute http://healthy.kudika.ro/......nilor.html ...este un site foarte bun, eu l-am incercat;). sper ca ti-am fost de ajutor :). bafta! :-*

| cyndrella a răspuns (pentru JustRux):

La tine a functionat? big grin