| chio97 a întrebat:

Cum sa ma epilez cu epilator electric trebuie sa ma fac si cu ceara? funda+ vot plzzzzzzzzzz

5 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Da cu epilator electric dar am o intrebare cam cati ani ai ca daca esti pana in 20 de ani si te dei de la varsta asta cu epilator electric o sa arati ca o maimuta sa zic mai frumos pentru cu pana la 20-25 de ani suntem in crestere
ai putea cu lama creste mai rar
sau cu ceara se gaseste la Peny market

fundita?batting eyelashes

| anna_7232 a răspuns:

Ce este asa de greu.il bagi in priza si apoi dai cu el pe picioare.la inceput doare dar apoi.te obisnuiesti.happyfunda?

| bsb a răspuns:

Ceara. Este mai fin la atingere. si creste mai greu. NEAPARAT

| Sevenfold a răspuns:

Ii pronesti! thumbs up

| PisicaTurbata a răspuns:

Pui o bucata mica cu lama pe un capat si il bagi in priza si te epilezi. Funda pls puppy dog eyes